SE-0204 ekledi lastIndex (arasında :) ve lastIndex (burada :) aynı zamanda yeniden adlandırırken, Swift standart kütüphanesine yöntemler indeksi:) ve indeks (burada :) olmak firstIndex (arasında :) ve firstIndex (burada :) karışıklığı önlemek için.

Ancak, rağmen ilk… ve son… Swift 4.2'de planlandığı gibi yöntemler eklendi, indeksi:) Radarın altına gizlice girmiş ve dokunulmamış ve el değmemiş gibi görünüyor – şimdiye kadar.

Swift 5.0 itibariyle, indeksi:) ve indeks (burada :) resmen onaylanmadı, bu da gelecekte bir zamanda tam olarak kaldırılacakları anlamına geliyor. Geçmiş deneyimler Swift'in ciddi İtiraz hakkında: Xcode 10.2'ye yükseltir yükseltmez uyarıların görünmesini ve bu yöntemin önümüzdeki 12 ay içinde tamamen ortadan kalkmasını bekleyebilirsiniz.

Bu nedenle, oyunun önüne geçin: eski yöntem çağrılarını kullanabileceğiniz herhangi bir yeri bulmak için kodunuzda “.index” ararsanız ve eşdeğer “firstIndex” çağrısı ile değiştirmeyi ararsınız. İşlevsellik aynı olan noktaya indeksi:) aslında böyle uygulanır:

public func index (element: Element) -> Dizin? {
    firstIndex (of: element) döndür
}

Orjinal Hacking kitabım olan Hacking kitabımın bir parçası olarak devam etmekle meşgulüm. Swift 100 Gün Girişim ve ben avlanmak üzereyim indeksi (...) çağırır. 6000 sayfalık Swift dersi ile biraz zaman alabilir, ancak ben oraya geleceğim…

<! –

Sponsor Swift 4.2 ve iOS 12 için uygulamanızı güncellemekle zaten meşguldünüz, neden Instabug'un hataları bulmanıza ve düzeltmenize yardımcı olmasına izin vermiyorsunuz? Yalnızca iki kod satırı ekleyin Projenize ve dünya standartlarında bir uygulama göndermek için gereken tüm geri bildirimlerle kapsamlı raporlar alın – Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın!

->

Source link

Kategoriler: Genel

4 yorum

Selman · 21 Mart 2019 13:27 tarihinde

Teşekkürler

Arif · 21 Mart 2019 15:02 tarihinde

Teşekkürler

Arif · 21 Mart 2019 16:40 tarihinde

Teşekkürler

Berrin · 24 Mart 2019 14:23 tarihinde

Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir