Bir işletme vizyon sahibi olarak, iPhone uygulama geliştirme hizmetlerini veya iOS geliştiricilerini işe almayı umuyor olsanız da, kesin hedefiniz, işinize bu rekabetçi pazarda büyümenizi sağlamak ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmak için yüksek teknolojiye sahip güçlü bir destek sağlamaktır.

İPhone ve iPad'deki gelişmeler, anlayışlı cihazların çalıştırılma biçiminde dünya deneyimi dönüşümü sağlamıştır. İOS'un yeni gelişmiş sürümlerinin lansmanı yapıldığında, iş sektörünün her zaman tartışacak yeni bir şeyi var. Tartışma konusu daima kullanıcı deneyimi ve teknoloji gelişmeleri etrafında hareket eder. Gelişmiş UI, yeni API'ler ve iOS geliştiricileri için çerçeveler, iOS uygulama geliştirmeyi, dünyayı sağlayan iPhone uygulama geliştirme hizmetlerinde önemli bir konu haline getirmektedir. Yeni çerçevelerin ve uygulamaların piyasaya sürülmesi, iOS geliştiricilerine işletmenizle birlikte gerekli kredileri sağlar.

Öyleyse bu kalıplardan bazılarını inceleyelim.

1 – Swift Kuralları

Yeni bir programlama dili olan Swift, uygulama geliştirme pazarını yönetiyor ve iOS geliştiricilerinin ilk tercihi. İPhone ve iPad'in yanı sıra, Apple Watch ve Apple TV de iş dünyasında ilerleme kaydediyor ve milyonlarca inovasyon tuhaflığı arasında çok fazla dikkat çekiyor. TVOS ile birlikte iOS, OS X ve watchOS için özel olarak geliştirilen çok paradigmalı ve derlenmiş bir programlama dili olan Swift. Linux ile çok uyumlu. Swift 2'nin piyasaya sürülmesiyle dil daha uyumlu ve kullanıcı dostu hale getirildi, geliştiricilerin teknolojinin kendisinden ziyade geliştirme alanındaki uygulamalara konsantre olmalarını sağladı.

2 – Ücretli Uygulamalar ve Ücretsiz Uygulamalar

Geçmişte, iOS ekosistemi ücretli uygulamalara odaklanırken, Android ekosistemi ücretsiz uygulamalara dayanmaktadır. Şimdi eğilimde bir değişiklik var, talep ve ücretsiz uygulamaların indirilmesi artmıştır. Bu nedenle, bu yıl iOS ücretsiz uygulamaların da yüzde 25'lik bir artış yaşayacağı öngörülüyor.

3 – Bulut Tabanlı Uygulamalar

Uygulama pazarında onu sıcak bir konu haline getiren bulut tabanlı uygulamalar, bir geliştirici veya bir son kullanıcı olsun, kullanıcılarına sayısız avantajlar sunar. Ayrıca, bu yıl da bu uygulamalar, büyüklük ve çoklu gadget senkronizasyon yeteneğindeki kapsamlı azalmalar nedeniyle pazardaki baskınlığını koruyacak. Kısacası, gün geçtikçe avuçiçi cihazlara olan bağımlılık mobil ticaret piyasasını arttırmaktadır.

Bu nedenle, bir girişimci olarak, modern teknolojiden faydalanmak ve milyonlarca müşteriye dikkat çekmek istiyorsanız, iOS uygulama geliştirme şirketi veya iş uygulaması geliştirme için özel bir iOS geliştirici kiralamanın zamanı gelmiştir.Source by Shakshi Shivi

Kategoriler: Genel

1 yorum

Sercan · 24 Mart 2019 14:16 tarihinde

Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir