2017 yılında şekillendirecek önemli eğilimleri hızla hareket eden endüstri ivme verirken artmaktadır. Her şimdi ve sonra milyonlarca kullanıcı uygulamaları App Store hemen hemen her şey ve bir şey olan, onların hayatını daha iyi hale getirmek için arama.

Yine de, her profesyonel kendi prensiplerinden vardır ve fikirler, ancak, elma kullanıcı deneyimi büyük ölçüde etkileyebilir hangi belirli bir desen için önem vermiştir. Bu etkileri hitap ederken, hangi 2017 tabii şekil iPhone app kalkınma eğilimleri gelişen Trendler bazıları şunlardır.

Swift

Swift kodlama teknolojileri ve çerçeveler kodlama dahil yelpazesini nedeniyle bu tür popüler bir isim haline gelmiştir. Bu istikrarlı kodları yazmak için Xcode araçlarını kullanarak yardımcı olan bir gelişmiş derleyici altyapısı üzerinde çalışır. Artık, Objective-C Swift programlama üzerinde daha popüler hale geldi. Ancak, SWIFT açık kaynak 2015 yılı oldu gibi kullanıcı sayısı hızla büyük ölçüde arttı. Bu, sırayla, Objective-C kullanıcı de toplam sayısı aşıldı.

IMessage Apps

sonbahar 2016, IMessage apps tarafından ivme kazanıyor başladı. Son 10 IOS güncelleme geliştiriciler geliştirmek ve high-end özel uygulama uzantıları’nı dağıtmak için ideal bir mekan belirledi. Onun denize indirmek ile Apple WhatsApp ve Facebook Messenger gibi diğer popüler mesajlaşma uygulamaları nedeniyle kayıp kullanıcılarının bazı dönmek niyetinde. Bu uygulama hakkında özellikle sohbet-botlar ve AI destekli ürünler geliştirirken başlatılması için daha fazla fırsat yaratmak için vardır.

apps Augmented Reality ve GPS

destekleyen küçük ve orta ölçekli işletmelerin hızla yer-esaslı app Hizmetleri uygulama. Müşterilere ürün ve Hizmetleri, fiyat karşılaştırma, değerlendirme ve diğer çeşitli etkinlikler için mCommerce ilgili bilgi sunan son derece faydalıdır. En yeni itici güç GPS 2016 ve alan’ın perakende ve otomasyon de Pokemon Go’s başarı ile yaygın olarak popüler hale geldi. Böylece, beklenti, kullanıcıların GPS ve AR yakın gelecekte ve 2017 de yerleştirecek.

Gizlilik ve güvenlik endişeleri konusunda

güvenlik

iPhone her zaman favori seçimi olmuştur. Mobil veri güvenliği hızla düzeye böylece, BT devleri için endişe çok önemli bir alan haline büyüdü. Apple zaten ileri App taşıma güvenlik (ATS) ile taşındı. Bu yıl, böylece, daha güçlü ve daha yaratıcı veri şifreleme teknolojileri getirmek için gelişmiş güvenlik kolaylaştırmak gidiyor.

final kelime

Android tüm birim savaşları kazandı rağmen ancak, Apple tüm kenar boşluğu savaşları, kazanmak böylece gelir açısından en iyi yer güvenli hale getirme devam eder. Bu uygulamalar gelirleri oldukça yüksektir ve daha iyi kenar boşlukları ve böylece, bu ile eylem ve yenilik içinde belgili tanımlık hareket eden endüstri incentivize devam edecektir.Source by Rob Stephen

Kategoriler: Genel

3 yorum

Ahmet · 21 Mart 2019 16:42 tarihinde

Teşekkürler

Ahmet · 24 Mart 2019 14:16 tarihinde

Teşekkürler

Mehmet Ali · 24 Mart 2019 14:24 tarihinde

Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir